В Ужгороді тривають всеукраїнські змагання з адаптивних видів спорту. Сергій Чернишов/Суспільне Ужгород
Понад 150 ветеранів та військовослужбовців взяли участь у змаганнях з адаптивних видів спорту в Ужгороді 5-6 липня. Учасники турніру змагалися у трьох дисциплінах: їзді на аеробайку, греблі та армреслінгу. Аеробайк — це різновид велотренажера, на якому навантаження створюється повітряним опором. Чим швидше обертаються педалі та ручки тренажера, тим більше навантаження на м'язи. Про це Суспільному розповів лідер націоналістичного руху "Карпатська Січ" Тарас Деяк. Як проходили змагання, дивіться у наступному сюжеті.
На всеукраїнські змагання з адаптивних видів спорту "Карпатський виклик" з Кривого Рогу приїхала ветеранка російсько-української війни Олеся Хмелюк. Каже: своєю участю хоче підтримати поранених побратимів та посестр.
В Ужгороді тривають всеукраїнські змагання з адаптивних видів спорту. Сергій Чернишов/Суспільне Ужгород
"Це насамперед для того, щоби тримати себе у формі, мати цілі, мати колективний такий спортивний інтерес і тому ми приймаємо участь для того, щоби триматися однією командою. А сьогодні я братиму участь у армреслінгу, аеробайку і греблі. Думаю, що я, мабуть, десь займу перше місце. Я так готувалася! Учасників та відвідувачів змагань також пригостили бограчем", — каже учасниця заходу Олеся Хмелюк.
Із Кривого Рогу на змагання також приїхав чинний військовий 17-ої бригади Збройних сил Роман Танайсічук. Калорії на швидкість спалював під час їзди на аеробайку, розповів чоловік.
За словами лідера націоналістичного руху "Карпатська Січ" Тараса Деяка, у ветеранському турнірі взяли участь понад 150 учасників.
Понад 150 спортсменів узяли участь у змаганнях з адаптивних видів спорту в Ужгороді. Ужгородська міська рада
"Сьогодні у нас у центрі міста біля обласної філармонії буде проходження дистанції на концепті гребля, потім проходження на спалення кілокалорій на аеробайку і армреслінг — одна така спортивна дисципліна. Основна мета і задача цього нашого змагання "Карпатського виклику" — це все ж таки, враховуючи, що більшість хлопців прийшла з сім’ями, з дружинами, з дітьми, — це показати їм, що вони важливий елемент нашого суспільства. Ну і звичайно, що спорт, враховуючи, що це спортивні змагання. Спортивну реабілітацію я особисто і наша команда вважаємо найдієвішою ланкою реабілітації для ветеранів взагалі", — ділиться Тарас Деяк.
Під час змагань збирали кошти на розвиток адаптивного спорту на Закарпатті. Про це розповів капітан команди "Карпатської Січі" "Гладіатори" Констянтин Кашула.
Також учасників та відвідувачів змагань пригостили традиційною закарпатською стравою — бограчем.