22-го і 23 листопада циклон та атмосферні фронти зумовлять складну погоду в західних областях України. Про це інформувала у Facebook 21 листопада синоптикиня Наталка Діденко.
За її словами, прогнозують мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледицю на дорогах – негоду.
На півночі України, як прогнозує Діденко, переважатиме дощ, у центральних областях – місцями дощ, а на півдні й на сході країни – без опадів.
Температуру повітря у вихідні прогнозують украй контрастну, наголошує синоптикиня.
“У західних областях буде холодно, вдень +1…+4 °C, місцями невеликі “мінуси”. На півночі завтра +5…+7 °C, у неділю +3…+6 °C. У центральних областях, на Вінниччині в суботу +6…+8 °C, у неділю +2…+5 °C, на решті території центральної частини дуже тепло, +11…+16 °C. На сході України 22–23 листопада очікується +13…+17 °C. У південній частині +15…+20 °C”, – ідеться в повідомленні.
У Києві 22–23 листопада часом можете дощити, попередила Діденко. У суботу +6…+8 °C, у неділю +4…+6 °C.
“Погода складна, контрастна, тому уважно до себе, до тих, хто поруч”, – резюмувала вона.



















