Із серією «Cerex 700» компанія Claas виводить на ринок два нових рулонних прес-підбирачі зі змінною конструкцією, які завдяки новій концепції камери призначені для підвищення пропускної здатності, щільності пресування та ефективності на новий рівень.
Про це повідомляє Landtechnik Schweiz.
Рулонні прес-підбирачі Cerex 700 від Claas доповнюють асортимент рулонних прес-підбирачів зі змінною продуктивністю, що перевищує існуючу серію Variant 500. Завдяки приводу ВВП 1000 об/хв, 5-рядному підбирачу HD Multiflow та спіральному різальному ротору, можна виготовляти до 60 тюків високої щільності на годину.
У пресувальній камері працюють два безперервні HD-стрічки, які постійно очищаються. Необхідне зусилля пресування досягається за допомогою надійної гідравлічної системи з новим циліндром натяжного важеля. Щільність тюків соломи має становити понад 135 кілограмів на кубічний метр. Завдяки майже повному закриттю тюка втрати від крихт мінімізуються. Датчик на кожній безперервній стрічці контролює форму тюка.
Контроль тиску здійснюється через термінал ISOBUS. Ця нова пресувальна камера дозволяє безступінчасто змінювати діаметр тюків від 90 см до 1,60 м на Cerex 760 та до 1,83 м на Cerex 780. Функція м’якого ядра входить до стандартної комплектації та дозволяє цілеспрямований тиск пресування та контроль якості, особливо під час пресування сіна та силосу.
Прес-підбирач оснащений системою Pickip останнього покоління з робочою шириною 2,10 м та п’ятьма рядами зубців. Скребки виготовлені з пластику та легко знімаються. Ротор складається з подвійних зубців товщиною 8 мм, розташованих по спіралі.
Чотири ряди зубців транспортують масу через різальний агрегат з 25 ножами з теоретичною довжиною різання 44 мм. Для тривалого часу роботи та інтервалів подрібнення доступні потужні ножі з індивідуальним попереднім натягом пружини. Групи ножів з 25, 13, 12 та 0 активуються електрогідравлічно на машині. Ножі окремо закріплені та можуть гідравлічно повертатися всередину та назовні через термінал ISOBUS. Якщо товщина валку нерівномірна, ріжучий дно можна регулювати на 30 мм. Акустична система раннього попередження сигналізує водієві про необхідність працювати якомога ближче до максимальної потужності прес-підбирача та проактивно знижувати швидкість руху зі збільшенням кількості
корму. У разі засмічення ріжучий дно можна гідравлічно опустити натисканням кнопки на терміналі.
Читайте також: Флагманський комбайн Claas Lexion 8900 отримав премію за інновації
Джерело: https://agrotimes.ua/tehnika/claas-vypustyv-novyj-rulonnyj-pres-pidbyrach-cerex/