Про це повідомив керівник ОВА Мирослав Білецький.
“Сучасна кухня з передовим європейським обладнанням, простора їдальня – цей проєкт вдалося реалізувати в межах реформи шкільного харчування першої леді Олени Зеленської.
Під час робочого візиту у Полянську територіальну громаду відвідав об?єкт, поспілкувався із керівництвом закладу.
Проєкт будівництва нового харчоблоку реалізували тут лише за три місяці, а профінансували завдяки субвенції з державного бюджету, розподіленій за допомогою екосистеми DREAM, – 21 млн 645 тис. грн, а також коштом місцевого – 2 млн 684 тис. грн.
На опорній кухні облаштували зони для зберігання сировини, приготування їжі, миття посуду, встановили сучасне обладнання.
Тут годуватимуть гарячими обідами не тільки учнів гімназії с. Голубине, а й закладів освіти із сусідніх сіл – Сусково, Пасіка, Плоске та Солочин. Разом – близько 800 школярів. Обіди доставлятимуть спеціалізованим транспортом у термоконтейнерах, що зберігають температуру та якість страв, котрі вже також придбали у межах проєкту.
Дякуємо Президенту України та першій леді за впровадження важливих ініціатив заради здорового та якісного харчування наших дітей. Вдячний керівництву Полянської громади за оперативне і відмінне виконання робіт, відповідальний підхід. Разом на Закарпатті створюємо сприятливі умови для гармонійного та всебічного розвитку молодого покоління українців”, – повідомив Білецький.