Рясний снігопад на Закарпатті додав роботи комунальним і спеціальним службам. На траси в горах виїхали плужні автомобілі.
Несприятливі погодні умови змусила вийти на гірські ділянки спецтехніку. За даними Служби місцевих автомобільних доріг, фахівці оперативно відреагували на різке зниження температури.
Налипання мокрого снігу та ожеледиця стали головним викликом для спецтехніки. Для розчищення доріг та належного їхнього утримання виїхали плужні автомобілі та машини-розкидачі. Головну увагу приділили підйомам і спускам.
Читайте також: На область насувається негода. Прогнозують значні дощі, сніг і посилення вітру
Техніка працювала в парах. Плужні лопати зчищали сніг і відкривали дорожнє полотно, а розкидачі відразу посипали асфальт протиожеледними матеріали, щоб замерзання не сталося повторно. На проблемних ділянках авто залишилися для чергування.
У службі місцевих автодоріг також звернулися до водіїв. Закарпатців попросили бути особливо пильними на дорогах, а також закликали їхати на нижчій швидкості, дотримуватися дистанції та уникати різких маневрів.
У горах працювала спецтехніка / фото: Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області
До речі, раніше українці почали активніше купувати електромобілі китайського виробництва.
PMG в Telegram Миттєво повідомляємо про найголовніше Підписатись
Джерело: http://pmg.ua/life/136688-na-hirski-dorohy-v-oblasti-vyyshla-spetstekhnika



















