Неділя, 9 Листопада, 2025
  • ГОЛОВНА
  • УЖГОРОД
  • МУКАЧЕВО
  • СУСПІЛЬСТВО
  • ЕКОНОМІКА
  • СПОРТ
  • КУЛЬТУРА
  • АВТО
  • БІЗНЕС
Міжгір'Я
  • ГОЛОВНА
  • УЖГОРОД
  • МУКАЧЕВО
  • СУСПІЛЬСТВО
  • ЕКОНОМІКА
  • СПОРТ
  • КУЛЬТУРА
  • АВТО
  • БІЗНЕС
No Result
View All Result
Міжгір'Я
No Result
View All Result
  • ГОЛОВНА
  • УЖГОРОД
  • МУКАЧЕВО
  • СУСПІЛЬСТВО
  • ЕКОНОМІКА
  • СПОРТ
  • КУЛЬТУРА
  • АВТО
  • БІЗНЕС
Головна СПОРТ

Ольга Алексейчик: “Цього сезону жіноча Суперліга буде цікавіша, ніж торік” – Спорт

Ольга Алексейчик: “Цього сезону жіноча Суперліга буде цікавіша, ніж торік” – Спорт
Share on FacebookShare on Twitter

Ольга Алексейчик: “Цього сезону жіноча Суперліга буде цікавіша, ніж торік” Баскетбол

Чемпіон жіночої Суперліги Франківськ-Прикарпаття розпочав сезон з двох впевнених перемог над Вінницею-МедУніверситетом, в перший день вигравши з рахунком 93:43, а на другий день переміг з рахунком 89:59

MVP першого ігрового тижня жіночої Суперліги визнано захисницю Франківська-Прикарпаття Ольгу Алексейчик. В першому матчі проти Вінниці вона оформила трипл-дабл. Капітан команди за 37 хвилин на майданчику набрала 27 очок (2/2 двоочкові, 7/13 триочкові, 2/2 штрафні), зібрала 13 підбирань та віддала 12 передач.

Це перший трипл-дабл у жіночій Суперлізі з 2 квітня 2023 року, коли гравчиня Вінниці Ірина Жмурко оформила трипл-дабл в матчі проти дніпровського Інваспорта-СДЮСШОР-5.

В другому матчі Алексейчик записала до активу 15 очок, 6 підбирань і 6 передач. Після першого туру захисниця є кращою у Суперлізі за очками, передачами і показником РЕ, а також другою за підбираннями.

Пресслужба ФБУ поспілкувалась з Ольгою Алексейчик про підсумки туру, її мотивацію продовжувати грати, а також про її кар’єру. 

— Ольго, вітаємо зі званням MVP першого туру жіночої Суперліги! Франківськ-Прикарпаття грав обмеженою ротацією через те, що деякі гравчині були в Ризі на матчах EYBL, плюс три основних гравчині влітку залишили клуб, але це не завадило команді доволі впевнено перемогти Вінницю. Що стало ключовим фактором?

— Справді, у нас цього сезону суттєво змінився склад, тому головним було — настрій і підготовка. А ще допомогло те, що грали вдома. Рідні стіни, свої вболівальники — це завжди додає енергії.

— Скучили за вболівальниками?

— Дуже! Ми давно не грали 5 на 5, сезон закінчився ще навесні. Було надзвичайно приємно знову відчути цю атмосферу. Прийшло багато людей, навіть більше, ніж я очікувала. Це було круто!

— Ви зробили трипл-дабл у першому матчі, а в другому знову відіграли на високому рівні. Слідкували за статистикою під час гри?

— Ні, зовсім. Мені вже після гри сказали, що це трипл-дабл — я навіть не повірила. Просто так склалося: пішов кидок, пішла гра. Дівчата більше на мене грали, довіряли. У нас завжди так — у кого йде гра, на того й граємо. Але без команди, без їхніх передач і підтримки не було б таких цифр. Це командна заслуга.

— Ви — капітан команди. Як оцінюєте потенціал Франківська-Прикарпаття цього сезону?

— Потенціал у нас хороший. У Суперлізі тепер буде більше молодих гравчинь — Шепелюк, Шахватова, інші вже показали характер і бажання бути в основі. Ми налаштовані боротися за медалі.

Так, у нас пішли кілька ключових гравчинь, але навіть попри це команда сильна. Хочемо підсилитися і достойно виступити не лише в чемпіонаті України, а й у Центральноєвропейській лізі.

— Чемпіонат цього сезону виглядає дуже конкурентним. Які ваші перші враження від туру?

— Сезон обіцяє бути цікавим, бо рівень команд вирівнявся. Будівельник зібрав багато топових гравчинь, але й інші клуби стали сильнішими. Київ-Баскет робить ставку на молодь, ми ще не бачили яким буде Інтерхім, але це завжди сильна команда, і Вінниця, впевнена, гратиме граще, тому є інтрига. Думаю, цього року буде цікавіше, ніж торік.

— Вже в кінці жовтня команда стартує у Центральноєвропейській лізі, куди заявилась цього сезону. Які очікування зараз?

— Юрій Михайлович Процюк завжди наголошує, що участь у єврокубках — це передусім досвід для молоді. Там зовсім інший рівень — швидкість, боротьба, захист. Це допомагає дівчатам зрозуміти, як грають у Європі, і дає впевненість у наших іграх в Україні.

— Ви вже досвідчена гравчиня, але продовжуєте виступати на високому рівні. Що мотивує залишатися в грі, особливо тепер, коли вже почали тренерську кар’єру?

— Найперше — любов до баскетболу. Це моє життя. Навіть коли працюю як тренер, усе одно є амбіції, бажання грати. Коли виходжу на майданчик — переживаю ті самі емоції, що й 15 років тому. Ігри, як з Вінницею, дарують кайф і натхнення. Мене баскетбол ще не відпустив (усміхається).

— Розкажіть трохи про початок вашого шляху. Як ви прийшли в баскетбол?

— Починала в Запоріжжі, у ДЮСШ. Ми тоді грали дитячу лігу, і я просто «захворіла» баскетболом. Хоч добре вчилася, але коли постало питання — навчання чи спорт — обрала баскетбол. Після школи поїхала до Івано-Франківська, і саме там почалася моя професійна кар’єра. Цікаво, що зараз знову тут — ніби коло замкнулося.

— За кар’єру ви змінили багато клубів. У якому було найкомфортніше?

— Усі сезони по-своєму особливі, але найбільше запам’ятався, мабуть, період в Інтерхімі (Одеса). Там була чудова атмосфера, багато друзів, своя «баскетбольна сім’я». Ті два роки згадую з теплом.

— Два літа поспіль ви тренуєте юніорські збірні України з баскетболу 3х3. Чи змінило ваше бачення гри те, що ви спробували “тренерський хліб”?

— Трохи змінило. Коли треную, завжди ставлю себе на місце гравчинь. У клубі з деякими з них я ще й граю разом. Але в 3х3 я одразу розставила межі — там я тренер, не подруга. Молодші дівчата ставляться з повагою, дехто навіть звертається на «ви». Мені подобається поєднувати обидві ролі.

— Багато гравчинь Франківськ-Прикарпаття грали літом у 3х3. Це допомогло бути у формі на старті сезону?

— Так, але це має дві сторони. 3х3 — дуже фізична гра, і якщо після неї не відпочити, можна отримати травму. Тому ми дали дівчатам час відновитися. Але плюс у тому, що всі повернулися у гарній формі. Почали збори у вересні, і ніхто не виглядав «розібраним».

— Незабаром стартує відбір на Євробаскет-2027. Ви грали за збірну, а зараз поруч із вами в клубі — молоді розігруючі, як Богдана Лапхан. Як оцінюєте покоління гравчинь на цій позиції?

— У нас хороше покоління. Даша Дубнюк — дуже амбітна, сильна гравчиня, вона вже готова бути першим номером у збірній, що й доводить у матчах. Богдана теж має великий потенціал, їй лише потрібно більше впевненості. Ми з нею багато працювали разом у 3х3, і бачу, як вона росте. Усі дівчата з головою на плечах, просто потрібно трохи часу, щоб стабільно показувати свій рівень.

— Яким хочете бачити цей сезон особисто для себе?

— Найперше — без травм. По-друге — бути у фіналі. І третє — щоб кожна дівчина розкрилася й показала максимум, особливо проти сильних суперників. Звісно, хочеться закінчити сезон з медалями — а там як складеться.

— І наостанок — кілька слів для вболівальників.

— Хочу подякувати всім, хто прийшов на наші перші матчі. І запросити на наступні — не лише на наші, а й на всі жіночі ігри в Україні. Підтримка дуже важлива, особливо у такий час.

На чоловічих матчах повні зали, але повірте — жіночий баскетбол теж цікавий і емоційний. Тож приходьте й підтримуйте нас!

ФБУ

Джерело: https://sport.if.ua/2025/10/18/olha-alekseychyk-tsoho-sezonu-zhinocha-superliha-bude-tsikavisha-nizh-torik/

Також вам можуть бути цікаві наступні публікації

Чемпіонат WBL в Івано-Франківську: перемоги “Еспади” та “Академії Говерли” – Спорт
СПОРТ

Чемпіонат WBL в Івано-Франківську: перемоги “Еспади” та “Академії Говерли” – Спорт

08.11.2025
НК “Пробій” – “Вікторія” – 3:2. Шалена перемога на “Пробій-Арені”! – Спорт
СПОРТ

НК “Пробій” – “Вікторія” – 3:2. Шалена перемога на “Пробій-Арені”! – Спорт

04.11.2025
“Прикарпаття-Благо” – “Інгулець” – 0:2 – Спорт
СПОРТ

“Прикарпаття-Благо” – “Інгулець” – 0:2 – Спорт

28.10.2025
“Сокіл” – “Ураган” – 1:7 – Спорт
СПОРТ

“Сокіл” – “Ураган” – 1:7 – Спорт

28.10.2025
наст.
БК “Франківськ-Прикарпаття” зіграє у CEWL – Спорт

БК “Франківськ-Прикарпаття” зіграє у CEWL - Спорт

Від початку вторгнення РФ в Україні зникло майже пів мільйона одиниць зброї. Де найбільше втрат?

Від початку вторгнення РФ в Україні зникло майже пів мільйона одиниць зброї. Де найбільше втрат?

У Луцьку суд покарав працівника ТЦК за вимкнену бодикамеру. Як він це пояснив?

У Луцьку суд покарав працівника ТЦК за вимкнену бодикамеру. Як він це пояснив?

Бізнес.

Google представив нову модель ШІ, яка може працювати без інтернету

Google представив нову модель ШІ, яка може працювати без інтернету

27.06.2025
лого Міжгір'Я

Київстар і Mastercard оголосили про стратегічне партнерство

15.10.2025
Visa представила нову ШІ-технологію для шопінгу

Visa представила нову ШІ-технологію для шопінгу

01.05.2025
НБУ оштрафував двох страховиків

НБУ оштрафував двох страховиків

08.05.2025
Нова пошта розширилася в одній з країн ЄС

Нова пошта розширилася в одній з країн ЄС

07.04.2025

Спорт.

Станіслав Демків – у символічній збірній 9-го туру VBET Першої ліги – Спорт

Станіслав Демків – у символічній збірній 9-го туру VBET Першої ліги – Спорт

07.10.2025
“Сокіл” – “Ураган” – 1:7 – Спорт

“Сокіл” – “Ураган” – 1:7 – Спорт

28.10.2025
Микола Байдюк – арбітр матчу “Прикарпаття” – “Діназ” – Спорт

Микола Байдюк – арбітр матчу “Прикарпаття” – “Діназ” – Спорт

17.04.2025
Тетяна Харащук відкрила літній сезон перемогою в Чехії – Спорт

Тетяна Харащук відкрила літній сезон перемогою в Чехії – Спорт

15.07.2025
Долинський “Нафтовик” зіграє в Кубку України – Спорт

Долинський “Нафтовик” зіграє в Кубку України – Спорт

12.07.2025

Увага! Увесь контент, включно зі статтями та публікаціями, представлений на порталі, розрахований виключно на аудиторію, яка досягла 21 року. Інформація призначена для повнолітніх користувачів і не рекомендується для перегляду особам молодше зазначеного віку.


Категорії

  • АВТО
  • Без категорії
  • БІЗНЕС
  • ЕКОНОМІКА
  • ЗДОРОВ'Я
  • КУЛЬТУРА
  • МУКАЧЕВО
  • СПОРТ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • ТЕХНО
  • УЖГОРОД

Позначки

Apple Watch 2 Best iPhone 7 deals Buying Guides CES 2017 iOS 10 iPhone 7 Nintendo Switch Playstation 4 Pro Sillicon Valley новини Сваляви новини Хуста

Останні публікації на порталі

У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським (ФОТО)

У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським (ФОТО)

09.11.2025
Мукачево запрошує на шаховий турнір — Кубок Святого Михаїла

Мукачево запрошує на шаховий турнір — Кубок Святого Михаїла

09.11.2025
  • Про портал
  • Реклама
  • Політика конфіденційності
  • Контакти

© 2016-2025 СТУДІЯ Міжгір'Я

No Result
View All Result
  • Головна
  • УЖГОРОД
  • МУКАЧЕВО
  • ЕКОНОМІКА
  • СУСПІЛЬСТВО
  • ЗДОРОВ’Я
  • СПОРТ
  • КУЛЬТУРА
  • БІЗНЕС
  • АВТО
  • ТЕХНО

© 2016-2025 СТУДІЯ Міжгір'Я