П’ятниця, 10 Жовтня, 2025
  • ГОЛОВНА
  • УЖГОРОД
  • МУКАЧЕВО
  • СУСПІЛЬСТВО
  • ЕКОНОМІКА
  • СПОРТ
  • КУЛЬТУРА
  • АВТО
  • БІЗНЕС
Міжгір'Я
  • ГОЛОВНА
  • УЖГОРОД
  • МУКАЧЕВО
  • СУСПІЛЬСТВО
  • ЕКОНОМІКА
  • СПОРТ
  • КУЛЬТУРА
  • АВТО
  • БІЗНЕС
No Result
View All Result
Міжгір'Я
No Result
View All Result
  • ГОЛОВНА
  • УЖГОРОД
  • МУКАЧЕВО
  • СУСПІЛЬСТВО
  • ЕКОНОМІКА
  • СПОРТ
  • КУЛЬТУРА
  • АВТО
  • БІЗНЕС
Головна СПОРТ

ЮКСА – «Прикарпаття-Благо» – 3:1 – Спорт

ЮКСА – «Прикарпаття-Благо» – 3:1 – Спорт
Share on FacebookShare on Twitter

ЮКСА – «Прикарпаття-Благо» – 3:1 Футбол

Заключний день 10-го туру починався матчем двох середняків. Восьме місце в гостях у десятого при лише двох очках різниці – це вже цікаво. Команди в різних настроях, причому більша мотивація саме в господарів: якщо Прикарпаття-Благо в минулому турі перемогло екс-учасника УПЛ Ворсклу з голом Хоми, перервавши свої невдачі, то ЮКСА не може виграти вже 4 тури, щоправда, половину матчів звівши внічию.

Після поразки від Вікторії ЮКСА змушена буде обійтися без вилученого захисника Поправки, зате повернувся у гру нападник Венді Вава, який у попередніх сезонах був головним центрфорвардом Цимбала, Чирикала та Остапова. Що стосується гостей, то все ще в лазареті перебуває хавбек Бучакчийський. У першому в історії матчі між двома командами Прикарпаття-Благо змогло розраховувати, в тому числі, на лідера захисту Швеця та провідного атакувального футболіста Цюцюри, які в останніх турах уже змогли допомогти команді після травм.

Уже в дебюті господарі могли відкрити рахунок. Після ауту навісив Синьогуб, а з протилежного правого краю пробивав Ювхимець. М’яч однозначно йшов у ворота, і його навіть не прийняв на себе, а в стрибку головою перевів на кутовий оборонець Француз. Але, як-то кажуть, зусилля просто так не минають – уже в наступній атаці ЮКСА відкрила рахунок. У атаці через центр Вава підключив Акасіу, той дав розрізний пас на Ситникова, який оминув воротаря й закотив м’яча в порожні ворота – 1:0. Це перший гол у новому сезоні Микити, й особливо важливий для його команди: 4 матчі поспіль і 370 хвилин + компенсовані не могли забити в чемпіонаті «хрестоносці».

Після раннього голу ЮКСА гра дивовижним чином не вибухнула активністю – господарі впевнено грали за рахунком, гостям не вдавалося перевести гру до чужих воріт. Тривалий час не було навіть реальних гольових моментів. І при цьому Прикарпаття мало всі шанси відігратися, коли перед самою перервою пішла пожежа після кутового Соловйова. Спершу пробивав Швець, але під удар кинулися захисники господарів, а повторним ударом Трофимюк запустив м’яча вище воріт. А відразу після перерви Соловйов перевірив Баранцова влучним, але несильно надісланим м’ячем здалеку.

І наче активізувалися гості, а натомість отримали другого м’яча в свої ворота. Це поверненець Вава, розігравшись із Венделлом, вибіг на воротаря через лівий край і пробив, а рикошет від Француза дезорієнтував воротаря – 2:0. Це 21-й гол Вавазіньйо за ЮКСА. І хто б подумав, що ще через хвилину Прикарпаття поверне інтригу. Після подачі з правого флангу захист господарів не завадив Хомі спершу підбити м’яча вгору, потім – Цюцюрі спробувати пробити, а коли м’яч зрізався в Василя, він відскочив до Хоми, котрий і пробив повз Баранцова – 2:1. Сьомий гол Андрія, він за один гол від Войтіховського з Агробізнесу, який вчора випередив його в таблиці найкращих бомбардирів.

Тепер уже івано-франківці включились по-повній. Спершу прорив Цюцюри перед самими воротами зупиняли великими силами «хрестоносці», слідом з дальнім ударом Хоми змушений був справлятися Баранцов. А в ЮКСА за ці тривожні хвилини можна пригадати тільки тривожний удар Венделла. Це вже на 73 хвилині з прострілу Кастро на прізвисько «Парагвайо» міг забивати Лебедєв, а коли після його удару п’ятою м’яч відскочив на кутовий, подачу Сергія від правого прапорця класним ударом головою замикав захисник Балаба – і це ще один кутовий.

Але ніяк не вдавалося закріпити свою перевагу господарям, і за це вони не раз могли розплатитися. Як на 76 хвилині, коли в атаці, яку розганяли Цюцюра та Стаднік, а Хома влучив у штангу. Знову ж таки, нікого не звинуватиш ні в чому – розіграли до вірного. Проте доля давала шанс гостям відігратися, а натомість вони пропустили втретє. Ключова роль у цьому взятті воріт – у центрбека Балаби. Він потягнув м’яча через пів поля та дав передачу на лінію штрафного майданчика Кастро. Парагваєць відкотив під удар Лебедєву, який лівою ногою сильно розстріляв метрів із 18-ти ворота – 3:1. Ну заслужив, що ж тут скажеш! Другий гол у сезоні для Сергія.

Знову ж таки, в захисті команди не допрацьовували: уже через хвилину Цюцюра з меж карного майданчика бив дуже небезпечно – просто в ворота не влучив. А в атаці в відповідь Матеус Фого протягнув м’яча до кута воротарського майданчика, але припечатав захисника. Та рахунок більше не змінювався. Прикарпаття немало моментів створило, проте в реалізації поступилося «хрестоносцям» – і це визначило підсумок гри. Із 12 очками ЮКСА наздогнала Ворсклу й випередила заодно самих івано-франківців.

Герой матчу від Sport Arena: Сергій Лебедєв (ЮКСА)
Саме з його виходом господарі змогли розвинути та закріпити свою перевагу, яка до того аж ніяк не означала перемогу, зважаючи на численні атаки прикарпатців.

Sport Arena

Чемпіонат України. VBET Перша ліга. 10 тур
ЮКСА (Тарасівка) – «Прикарпаття-Благо» (Івано-Франківськ) – 3:1 (1:0) 
Голи
: Ситников (10), Венді (48), Лебедєв (85) – Хома (49)

ЮКСА: Баранцов – Балаба, Синьогуб (Лебедєв, 60), Кіреєв, Сидоренко, Ювхимець, Ситников, Євдокимов (Амілаханов, 90), Венді (Ромаріньйо, 72), Педро Акасіу (Кастро Пабло, 60), Венделл (Фого Матеус, 72). Запасні: Постемський, Ковальов, Петрук, Ікару, Жеребецький, Пальяріні Матеус.
Прикарпаття-Благо: Бобинець – Чушенко, Швець, Француз, Демків, Радульський (Стаднік, 76), Соловйов (Приходько, 76), Беспалько (Барчук, 80), Проців (Михальчук, 25), Трофимюк (Цюцюра, 46), Хома. Запасні: Барасюк, Геник, Титов, Жмуйда.
Попередження: Євдокимов (34) – Демків (44).

9 жовтня 2025 року. 12:00, Буча, стадіон “Ювілейний”. 100 глядачів. +12 С
Арбітр: В.Запрутняк (Вінниця). Асистенти арбітра: Ю.Зоренко, О.Лапицький (обидва – Київ).
4-й арбітр: К.Козорог (Київська обл.). Спостерігач арбітражу: О.Троцюк (Луцьк).

ЮКСА – Прикарпаття 3:1. Перша за п’ять турів перемога підопічних Рібейро

Безвиграшна клубна рекордна серія ЮКСА до цього туру тривала у Першій лізі 4 гри: 2 нічиї та 2 поразки. У минулому турі підопічні Рібейро вдома поступилися “Вікторії”. Колектив із Івано-Франківська тиждень тому вдома переміг “Ворсклу” і у гарному настрої підходив до цього протистояння. Знову відзначився забитим м’ячем головний бомбардир “Прикарпаття” Андрій Хома.

Вже у дебюті зустрічі господарям поля вдалося відкрити рахунок. Микита Ситников отримав передачу від Педро Акасіу, майстерно обіграв голкіпера і забив у порожні ворота – 1:0. Дуже важливий гол для “хрестоносців”. Вперше за п’ять матчів забивають підопічні Рібейро. Варто відзначити якісну гру колектива із Тарасівки у першій половині зустрічі. Центральні захисники Сидоренко та Балаба заслуговували лише на схвальні відгуки. Більше голів до перерви не було.

На початку другого тайму команди обмінялися голами. На 48-й хвилині м’яч після удару Венді з рикошетом від захисника залетів у ворота – 2:0. Ефектне повернення для бразильця. Проте, гості не опустили руки і повернули інтригу у нашу гру. Після серії рикошетів у порожні ворота забив головний бомбардир “Прикарпаття” Хома – 2:1. Колектив із Тарасівки міг збільшувати свою перевагу, але з найкращого боку себе проявляв Бобинець. На 78-й хвилині мав зрівнювати рахунок Хома, але він влучив у поперечину. 

На 85-й хвилині всі питання про переможця були зняті. Потужним ударом з-за меж штрафної відзначився Сергій Лебедєв – 3:1. У компенсований час за ЮКСА вийшов Тимур Амілаханов, який протягом 2.5 років був у полоні. Це дійсно знакова подія! Таким чином, довгоочікувана перемога для ЮКСА.

UA-Футбол

Джерело: https://sport.if.ua/2025/10/10/yuksa-prykarpattia-blaho-3-1/

Також вам можуть бути цікаві наступні публікації

Назарій Кулішенко продовжить кар’єру в Естонії – Спорт
СПОРТ

Назарій Кулішенко продовжить кар’єру в Естонії – Спорт

10.10.2025
Юнаки Академії “Епіцентр Подоляни” вийшли у наступний етап Кубка України – Спорт
СПОРТ

Юнаки Академії “Епіцентр Подоляни” вийшли у наступний етап Кубка України – Спорт

10.10.2025
ЮКСА – «Прикарпаття-Благо». Прев’ю матчу 10-го туру – Спорт
СПОРТ

ЮКСА – «Прикарпаття-Благо». Прев’ю матчу 10-го туру – Спорт

10.10.2025
“Металург” – НК “Пробій” – 0:1. Довгоочікувана перемога! (+ ВІДЕО) – Спорт
СПОРТ

“Металург” – НК “Пробій” – 0:1. Довгоочікувана перемога! (+ ВІДЕО) – Спорт

10.10.2025
наст.
У Миколаєві відбудовано зруйнований росіянами водогін – Кулеба

У Миколаєві відбудовано зруйнований росіянами водогін – Кулеба

У Борисполі під час проходження військово-лікарської комісії помер чоловік – поліція

У Борисполі під час проходження військово-лікарської комісії помер чоловік – поліція

Бізнес.

Rozetka планує випустити власну кредитну картку

Rozetka планує випустити власну кредитну картку

27.09.2025
НБУ планує вилучити з обігу деякі монети

НБУ планує вилучити з обігу деякі монети

30.07.2025
лого Міжгір'Я

Нова пошта призначила нового керівника в Польщі

23.08.2025
Google тестує «вайб-кодинг» застосунок Opal

Google тестує «вайб-кодинг» застосунок Opal

26.07.2025
НБУ застосував заходи впливу до 4 фінустанов

НБУ застосував заходи впливу до 4 фінустанов

19.06.2025

Спорт.

Долинський “Нафтовик” зіграє в Кубку України – Спорт

Долинський “Нафтовик” зіграє в Кубку України – Спорт

12.07.2025
Василь Буртник гратмие у складі чемпіона України – Спорт

Василь Буртник гратмие у складі чемпіона України – Спорт

03.09.2025
Марія Відливана встановила рекорди України – Спорт

Марія Відливана встановила рекорди України – Спорт

06.04.2025
Мар’ян Масевич залишив “Ураган” – Спорт

Мар’ян Масевич залишив “Ураган” – Спорт

17.06.2025
Василь Ковальчук потребує допомоги! – Спорт

Василь Ковальчук потребує допомоги! – Спорт

30.09.2025

Увага! Увесь контент, включно зі статтями та публікаціями, представлений на порталі, розрахований виключно на аудиторію, яка досягла 21 року. Інформація призначена для повнолітніх користувачів і не рекомендується для перегляду особам молодше зазначеного віку.


Категорії

  • АВТО
  • Без категорії
  • БІЗНЕС
  • ЕКОНОМІКА
  • ЗДОРОВ'Я
  • КУЛЬТУРА
  • МУКАЧЕВО
  • СПОРТ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • ТЕХНО
  • УЖГОРОД

Позначки

Apple Watch 2 Best iPhone 7 deals Buying Guides CES 2017 iOS 10 iPhone 7 Nintendo Switch Playstation 4 Pro Sillicon Valley новини Сваляви новини Хуста

Останні публікації на порталі

У Борисполі під час проходження військово-лікарської комісії помер чоловік – поліція

У Борисполі під час проходження військово-лікарської комісії помер чоловік – поліція

10.10.2025
У Миколаєві відбудовано зруйнований росіянами водогін – Кулеба

У Миколаєві відбудовано зруйнований росіянами водогін – Кулеба

10.10.2025
  • Про портал
  • Реклама
  • Політика конфіденційності
  • Контакти

© 2016-2025 СТУДІЯ Міжгір'Я

No Result
View All Result
  • Головна
  • УЖГОРОД
  • МУКАЧЕВО
  • ЕКОНОМІКА
  • СУСПІЛЬСТВО
  • ЗДОРОВ’Я
  • СПОРТ
  • КУЛЬТУРА
  • БІЗНЕС
  • АВТО
  • ТЕХНО

© 2016-2025 СТУДІЯ Міжгір'Я