Уже майже місяць в Ужгороді працює Офіс податкових консультантів. Такі осередки функціонують у 20 регіонах України, – повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
– Їхня мета – підвищити якість податкових послуг та забезпечити зручне, оперативне і фахове інформування платників податків.
Напередодні разом із начальником Головного управління ДПС у Закарпатській області Сергієм Туренком відвідали Офіс, поспілкувалися із фахівцями.
З 8 вересня тут надали 366 консультацій, більшість із них – 275 звернень – надійшли від фізичних осіб.
В ужгородському осередку людно, новий сервіс має попит серед населення. Адже тут краяни можуть оперативно, доступно, неупереджено і конфіденційно отримати кваліфіковані консультації з податкових питань, а також з інших напрямів, контроль за якими належить до компетенції органів ДПС.
В Офісі податкових консультантів можна отримати допомогу у таких напрямках:
??оподаткування фізичних та юридичних осіб;
??електронна звітність і сервіси;
??податкові спори;
??податковий аудит;
??фактичні перевірки, РРО/ПРРО;
??контроль за обігом підакцизних товарів;
??зупинення реєстрації ПН/РК;
??погашення податкового боргу;
??заборгованість з ЄСВ;
??надання кваліфікованих електронних довірчих послуг;
??трансфертне ціноутворення;
??адміністрування акцизного податку.
Отримати кваліфіковані консультації можна за адресою: м.Ужгород, вул. Духновича, 2.
Джерело: http://uzhgorod.net.ua/news/190551