20 травня в багатьох закладах Києва та інших міст України з’явилися таблички резерву для героїв, які перебувають у полоні. Це відбувається в межах всеукраїнської акції Still in Captivity, яку організував проєкт Ріната Ахметова “Серце Азовсталі”, котрий надає підтримку оборонцям Маріуполя та їхнім родинам. Про це повідомляє УНІАН.
Кампанію присвячено третій річниці завершення оборони Маріуполя. Саме 20 травня 2022 року останні оборонці міста за наказом військового керівництва вийшли з комбінату “Азовсталь” у полон, пише УНІАН.
За повідомленням агентства, до акції приєдналися десятки бізнесів по всій Україні, серед яких ЦУМ Київ, Egersund, Multiplex, one love, Ponchyk Boy, Milk Bar, Varus, Goodwine та інші.
“Минулого року “Серце Азовсталі” проводило адвокаційну кампанію Free Mariupol Defenders. Цього року ми вирішили зробити її ще масштабнішою, долучивши різні бізнеси та бренди. Це важливо, адже наші військовополонені перебувають в абсолютній інформаційній ізоляції. На них чинять психологічний тиск, зокрема розповідаючи, що про них забули, що вони не потрібні своїй державі. Такі акції – це спосіб показати, що ми чекаємо на них. І чим більше людей залучено, тим краще. Також це підтримка для рідних, які чекають своїх близьких із полону. Вони бачать, що вони не одні у своєму очікуванні. Що ми чекаємо й боремося за них разом”, – розповіла голова наглядової ради “Серця Азовсталі” Наталія Ємченко.
Мета акції – привернути увагу до проблеми звільнення українських військовополонених, адже 2 тис. оборонців Маріуполя й досі в полоні, зазначено в матеріалі.