Дорожнє покриття викладуть бруківкою.
Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.
У с. Підрясне відремонтують ще одну вулицю за програмою співфінансування. Про це повідомили в офісі агломерації та розвитку громад ЛМР. Йдеться про одну з центральних вулиць у дачному масиві. Тут 1100 кв. м дорожнього покриття викладуть бруківкою.
Сюди вже завезли матеріали, які за власні кошти закупили мешканці, а також щебінь. Всі роботи щодо облаштування покриття виконає Залізнична райадміністрація.
Читайте також: Коштом мешканців у Львові ремонтують вулицю
До слова, це перша громада, яка після створення Львівської МТГ взяла участь у програмі співфінансування, що реалізовує Львівська міськрада. І відтоді активно користується її перевагами.
«Лише з початку цього року у Підрясному та Рясне-Руському в такий спосіб відремонтовано та загрейдеровано вже чотири дороги», – розповів керівник офісу громади у Рясне-Руському Сергій Яременко.
Нагадаємо, цьогоріч у населених пунктах Львівської МТГ відремонтували понад 40 ґрунтових доріг. Роботи виконували в межах відповідної міської програми, яка передбачає і таку опцію, як співфінансування. З міського бюджету на цю програму виділено 23 млн грн.
Нагадаємо, мешканці багатоквартирного будинку витратили 200 тисяч грн на ремонт свого подвір’я.
Читайте також: Вулиці у Львові тепер ремонтуватимуть за кошти мешканців та підприємців
DailyLviv.com