Двох чоловіків, які хотіла незаконно перетнути кордон, затримали прикордонники на Закарпатті.
За 50 метрів до держкордону прикордонний наряд відділення «Хижа» Мукачівського загону затримав двох порушників кордону. Обоє — жителя Запорізької області.
Чоловіки мали намір поза пунктами пропуску потрапити в сусідню Румунію. Коли чоловіків переслідували, то вони спробували втекти. Прикордонники здійснили кілька попереджувальних пострілів вгору з пристрою для відстрілу гумових куль. Тільки тоді громадяни зупинилися.
Читайте також: Ужгородець за 10 тисяч доларів переправляв чоловіків за кордон
Затримані розповіли, що вони скористалися послугами переправників. Ті за 8000 доларів обіцяли «дистанційно» переправити їх за кордон. Чоловіки отримали онлайн-вказівки, прибули до населеного пункту Гукливий, а звідти гірським маршрутом йшли 5 діб, доки їх не виявили прикордонники.
Стосовно чоловіків склали протоколи про адмінправопорушення, передбачені ч.2 ст. 204-1 та ч.2 ст. 185-10 КУпАП. Наразі встановлюють коло осіб, причетних до протиправної діяльності.
Нагадаємо, в області поліція затримала двох переправників.
PMG в Viber
Джерело: http://pmg.ua/life/135745-dvoye-cholovikiv-5-dib-yshly-horamy-shchob-peretnuty-kordon